• ŠKD Javorka

• Z leta sme sa presunuli do jesene a opadané lístie sme využili na odtlačky na papier.Ovocie, ktoré už dozrelo, sme sa snažili zväčšniť pomocou krepového papiera. Slniečko nás stále neopustilo a radi ho využívame na loptové hry alebo naháňačky. Pomaly však klope na dvere strašidelný HALLOWEEN. Preto sme sa rozhodli, že niekoho postrašíme našimi výtvormi z rozličných materiálov.

• Prednáška zameraná na témy šikany, kyberšikany a sebapoškodzovania

dňa 05.10.2021 sa na našej škole uskutočnila prednáška zameraná na témy šikany, kyberšikany a sebapoškodzovania. Prednášku viedli režisér Miroslav Drobný a speváčka Alessia Capparelli. Témy boli odprezentované adekvátne k veku žiakov a taktiež boli oboznámení s tým, že v prípade potreby sa môžu obrátiť na školskú psychologičku alebo špeciálnu pedagogičku.

S pozdravom,
            Mgr. Kristína Černá