• Zisťujeme záujem o zápis prvákov

• Do nového školského roka zostáva ešte dostatok času, ale už teraz by sme chceli zistiť predbežný záujem o našu školu.

Dotazník: http://bit.ly/ZSjavorka-prvaci2020

Umožní nám to naplánovať si zápisy prvákov, kapacitné možnosti školy a zistiť záujem o anglický program CLIL. Budeme radi, ak vyplníte dotazník o predbežnom záujme. Výsledky slúžia iba ako štatistika pre potreby ZŠ Javorová alej, zriadovateľa, prípadne ako podklad pre obecné zastupiteľstvo.

V rámci dotazníka máte možnosť uviesť aj svoju emailovú adresu. Tých rodičov, ktorí sa rozhodnú email poskytnúť budeme priebežne informovať o termínoch zápisu, prihláške, podmienkach. Informácie samozrejme zverejníme aj na webovej stránke.

• Potrebujú naše deti v škole brejkomat?

• Dnes je na našej škole deťom k dispozícii brejkomat. Ponúka im výrobky balené v jednorazových obaloch a v malých objemoch. Obaly sú zdrojom veľkého množstva odpadu,ktorý sa hromadí nielen v košoch, ale aj v prírode v okolí našej školy. Zrejme netreba spomínať, že aktuálnym problémom životného prostredia je práve hromadiaci sa odpad.

Naša škola sa snaží viesť deti k ochrane životného prostredia a k minimalizovaniu našich dopadov naň. Práve produkcia čo najnižšieho množstva odpadov je pre deti veľmi hmatateľná cesta a deti vedia aktívne ovplyvniť svoj dopad na prírodu.

Z tohoto dôvodu by sme radi brejkomat zrušili.

Váš názor nás zaujíma a preto Vás prosíme aby ste sa vyjadrili.

Hlasovanie prebehne počas triednych aktívov 12.11.2019.

• Voľby rodičov do Rady školy

• Prihlásiť sa môžete do 11.11.2019  do 13:30 hod.
            • Link na prihlášku za člena Rady školy - https://forms.gle/cwxWN3SbRYri6Yaq5
            • Za rodičov budú v Rade školy zvolení 4 zástupcovia na 4 ročné funkčné obdobie.
            • Voľby budú počas triednych aktívov 12.11.2019 o 17:00 hod.

Voľby do novej Rady školy, ZŠ Javorová alej 1, Chorvátsky Grob, 90025

dňa 12. 11. 2019 t.j utorok (triedny aktív)o 17:00 hod sa v priestoroch

školy uskutočnia voľby do novej Rady školy

Prosíme Vás, aby ste zvážili svoju kandidatúru do Rady školy. Ak sa rozhodnete kandidovať, prihláste sa  prosím do 11.11.2019 do 13:30 hod. vedeniu školy osobne, alebo elektronickou formou.

Veľmi pekne Vám ďakujeme za hojnú účasť a tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Vedenie ZŠ, Javorová alej 1

• Máte problém s Edupage?

• U niektorých rodičov stále pretrvávajú problémy s mobilnou aplikáciou Edupage. Ak sa nemôžete prihlásiť do svojho rodičovského konta alebo máte iný problém, informujte prosím emailom administrátora.

krizek@eskaver.sk

email by mal obsahovať:

• meno a priezvisko dieťaťa
            • triedu
            • info o súrodencoch, ak chodia na ZŠ Javorová alej

Problémy sú najčastejšie spôsobené zlou emailovou adresou rodiča (preklep v systéme).

• Brigáda na Javorke

• Ďakujeme rodičom a OZ Javoráčik za skvelú brigádu, pri ktorej nám a deťom skrášlili areál školy. Vyše 40 rodičov a detí prišlo 28.9.2019 do areálu školy na Javorke. Pribudli ďalšie dva stojany na bicykle, takže deti môžu pohodlne zaparkovať ďalších desať bicyklov.

Plochy okolo zadného škôlkárskeho ihriska rodičia skultivovali a zasiali trávu, zasadili stromy, ktoré minulú jeseň nemali miesto. Dokončili sa a vyčistili vyvýšené záhony pre školu a škôlku a zasadili do nich jahody.

Počas brigády sa zasadili jedlé kríky a pár ovocných stromov, cibuľoviny a kvietky ku vchodu do areálu a celkovo sa skrášlilo viacero zelených plôch. Podarilo sa zmontovať kompostér a majstrovské dielo oteckov - pieskovisko pre škôlkárov pri zadnom ihrisku. Zjedlo sa 13 píz a vypilo 5 litrov čaju.

Ďakujeme všetkým, ktorí prišli. Ďakujeme obecnému úradu, že sme mohli využiť bager, ušetril nám kopu práce a času.

• Používateľské kontá

• Je možné, že niektoré časti stránky uvidíte len po prihlásení. Ak ste Vaše heslo zabudli, prosím použite odkaz “Neviem prihlasovacie meno alebo heslo” a zadajte Váš email. Ak ste heslo zo školy ešte nedostali, prosím počkajte, kým škola systém rozbehne.