• Obnovenie vyučovania 15.2.2021
     • Obnovenie vyučovania 15.2.2021

     • Vážení rodičia,

      Na základe rozhodnutia zriaďovateľa sa od 15.2.2021 obnovuje prezenčné vyučovanie pre žiakov 1.-4. ročníka. Škola bude otvorená od 6:40, školský klub bude do 17.00.

      V súčinnosti so zriadovateľom sme urobili všetko, aby sa vyučovanie mohlo obnoviť, hygienické a bezpečnostné opatrenia budú dôsledne dodržiavané.

      Prosíme, aby ste aj vy pristúpili k nástupu detí do školy veľmi zodpovedne a neposlali do školy deti so žiadnymi priznakmi respiračného ochorenia, kašľa, zvýšenej teploty, nádchy,  hnačky, bolesti brucha či hlavy (ani dieťaťa, ale ani nikoho v rodine). Všetkým ďakujeme za súčinnosť, veríme, že spoločnou zodpovednosťou môžeme dostať deti späť do škôl. 

      PS: Nezabudnite cez edupage zaslať svoje vyhlásenie o bezinfekčnosti a kópiou výsledku testu. Ak dieťa z akéhokoľvek dôvodu do školy NENASTÚPI, oznámte to ešte dnes triednym učiteľkám.

      Prosím, buďme k sebe ohľaduplní a zodpovední

      škola JAVORKA

     • AKTUALITA! Škola sa v pondelok neotvára.

     • Na základe odporúčania regionálneho hygienika škola ostáva v doterajšom režime dištančnej výučby, s možnosťou umiestnenia detí rodičov z kritickej infraštruktúry do ŠKD za podmienok ako doteraz. Čakáme na ďalšie pokyny, o ktorých vás budeme informovať. 

       

     • Záujem o nástup do prvého ročníka ZŠ

     • Milí rodičia budúcich prvákov,

      aj keď je situácia s prváckymi triedami ešte otázna, zisťujeme predbežný záujem o nástup do prvého ročníka na ZŠ Javorka.

      Prosím vyplňte dotazník, ktorý je anonymný a bude použitý iba na štatistické účely.

      http://bit.ly/Javorka-prvaci2021

      Minulý rok sa nám vďaka nemu podarilo takmer presne zistiť počty prváčikov. Uľahčí nám to plánovanie a riešenie kapacity.

      Ďakujeme